Pages Navigation Menu

Program MultiSport dla członków KRAJOWEJ IZBY KOMINIARZY

Biorąc pod uwagę fakt, że cenimy sobie wzmacnianie ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia naszych członków jest nam miło poinformować Was, iż od 01.06.2020r planujemy wzbogacić atrakcyjność bycia członkiem KIK poprzez wdrożenie Programu Multisport (Benefit Systems)

Program Multisport pozwoli nam na korzystanie z elastycznego i atrakcyjnego menu świadczeń z zakresu sportu i rekreacji.

Program MultiSport kierowany jest tylko i wyłącznie do członków KRAJOWEJ IZBY KOMINIARZY oraz pracowników zatrudnionych w zakładach zrzeszonych w KIK.  Karta nie może być odsprzedawana i przekazywana osobom nieuprawnionym do korzystania z Programu.

Aby rozpocząć współpracę Benefit Systems z KRAJOWĄ IZBĄ KOMINIARZY do Programu Multisport musi zgłosić się min. 101 chętnych osób.  W przedziale chętnych osób od 101-500 Benefit zaproponowało nam uruchomienie programu w atrakcyjnych cenach.

O programie Karta Multisport

Ankieta do pobrania i wypełnienia

Administratorem KIK i realizatorem Programu Multisport jest członek o/Warszawa
Jacek Górski tel. 508-348-876

Wszelkie zgłoszenia aktywacji i dezaktywacji karty po uruchomieniu programu (po 01.06.2020) należy przesyłać na adres:

opłaty karty od 01.04.2020 należy dokonać na konto operacyjne KIK MULTISPORT

Obecnie chętni wypełniają ostatnią stronę ankiety gdyż jest to niezbędne do uruchomienia programu.