Wspieramy Ukrainę!
I Walne Zebranie Sprawozdawcze Świętokrzyskiego Oddziału Krajowej Izby Kominiarzy

I Walne Zebranie Sprawozdawcze Świętokrzyskiego Oddziału Krajowej Izby Kominiarzy

Z przyjemnością informujemy  iż w dniu 24.02.2017 odbyło się I Walne Zebranie Sprawozdawcze Świętokrzyskiego Oddziału Krajowej Izby Kominiarzy.


Na zebranie zostali zaproszeni Mistrzowie Kominiarscy dotychczas niezrzeszeni w żadnej organizacji, pozytywnie na zaproszenie odpowiedziało sześciu kolegów którzy przybyli na zebranie , pobrali deklaracje członkowskie (czekamy na owoce).
Zgromadzeni zostali zapoznani z toczącym się obecnie  procesem legislacyjnym Kodeksu Urbanistyczno Budowlanego, oraz z wysiłkami jakie podejmuje zarząd główny, jak też poszczególni członkowie KIK na rzecz umieszczenia w kodeksie pozytywnych dla nas zapisów.
Ponadto przedstawiono zebranym pozostałe aktywności i działania zarządu i poszczególnych oddziałów KIK, staraliśmy się zaszczepić w zgromadzonych nawyk odwiedzania naszej strony internetowej.
Poprosiliśmy niezrzeszonych kolegów, aby w miarę możliwości przedstawili naszą inicjatywę znajomym Mistrzom, którzy mimo zaproszenia nie przybyli na zebranie. Podkreślając iż naszym celem jest zjednoczenie lokalnego środowiska Kominiarzy i działanie na ich rzecz.
W załączeniu kilka zdjęć z zebrania.

Wojciech Cedro – Wiceprezes ZG KIK