Wspieramy Ukrainę!
II Walne Zebranie członków Oddziału Małopolsko-Podkarpackiego KIK  w Tarnowie

II Walne Zebranie członków Oddziału Małopolsko-Podkarpackiego KIK w Tarnowie

W dniu 13.02.2018r. w Hotelu Tarnovia w Tarnowie ul. Kościuszki 10, odbyło się II Walne Zebranie członków Krajowej Izby Kominiarzy Stowarzyszenie  o/ Małopolsko-Podkarpacki w Tarnowie.

Prezes oddziału Wiesław Zabawa przywitał i przedstawił zaproszonych gości:  Prezesa KIK w Warszawie Marcina Ziombskiego, Wiceprezesa i Rzecznika prasowego  KIK w Warszawie Mirosława Antosa, Asystentkę Wiceprezesa i Rzecznika prasowego Sylwię Matusiak, Delegata Franciszka Walczaka.

Przewodniczącym zebrania był Stanisław Lemek.

Marcin Ziombski, Prezes Krajowej Izby Kominiarzy w Warszawie omówił  stan prac legislacyjnych ustawy ”Kodeks urbanistyczno- budowlany” z perspektywy kominiarskiej.

Mirosław Antos, Wiceprezes i Rzecznik Prasowy Krajowej Izby Kominiarzy w Warszawie omówił:

„Wizerunek Kominiarza, system szkolenia kominiarskiego i współpraca ze Strażą Pożarną”.

Tomasz Zabawa przedstawił prezentację na temat” Renowacja przewodów kominowych”.

 Prezes oddziału Wiesław Zabawa przedstawił osiągnięcia za 2017 rok i plan na 2018r.

 Skarbnik Marek Romański omówił sprawozdanie finansowe za 2017 rok.

 Przewodniczący komisji rewizyjnej nie miał żadnych uwag do działań zarządu.

Mirosław Antos, wiceprezes KIK w Warszawie omówił plany święta kominiarzy w Warszawie.

Prezes oddziału Wiesław Zabawa zachęcił uczestników zebrania do wzięcia udziału w święcie kominiarzy we Włoszech w Santa Maria Magjore, przedstawiono wstępne koszty noclegu oraz autokaru.

Prezes oddziału na zebranie zaprosił wykonawcę sztandaru oddziałowego. Wykonawca omówił propozycję wykonania sztandaru, wyznaczono osobę odpowiedzialną za prawidłowe nadzorowanie prac nad sztandarem.

Na koniec zebrania każdy z uczestników mógł odebrać baner z logiem KIK promującym akcję  „Zaproś Kominiarza”. Rozdano naklejki na samochody z logiem  KIK, oraz ulotki , cukierki i zapalniczki również z logiem Krajowej Izby Kominiarzy i hasłem „Zaproś kominiarza”.

Prezes oddziału

Wiesław Zabawa