Wspieramy Ukrainę!
KIK w Jeremiasie

KIK w Jeremiasie

W dniu 14 czerwca oddział Krajowej Izby Kominiarzy Poznań skorzystał z zaproszenia otrzymanego od Pana Leszka Kalinowskiego (szefa sprzedaży regionu północno-zachodniego) i odwiedził siedzibę firmy Jeremias w Gnieźnie. Była to już nasza kolejna wizyta w tej fabryce produkującej systemy kominowe.

Już od ponad 50 lat na rynku Jeremias jest synonimem wysokiej jakości wytwarzanych produktów. Charakteryzuje się innowacyjnymi rozwiązaniami oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Starają się szukać praktycznych rozwiązań z dziedziny szeroko pojętych „kominów” jak i systemów odprowadzenia spalin przy zastosowaniu praktycznym, komercyjnym oraz w przemyśle.

„Jeśli nie opracujesz swojego własnego planu na życie,

istnieje prawdopodobieństwo, że wpadniesz w czyjś plan.

A zgadnij, co on dla ciebie zaplanował? Niewiele”.

Liczba uczestników była ograniczona możliwościami logistycznymi, co skłoniło prezesów oddziału do odstąpienia swojego miejsca innym chętnym kolegom.

Jak zawsze prezentacja medialna, jak i sama wizyta na hali produkcyjnej oraz magazynowej została przygotowana przez firmę z pieczołowitą dokładnością! Zaprezentowane tam nowości (ułatwiające montaż i zwiększające możliwości) oraz elementy, które zostały dostosowane do potrzeb indywidualnych klientów, cieszyły się w śród zgromadzonych dużym zainteresowaniem. Pytania, które padały podczas prezentacji z sali, natychmiast zostały wytłumaczone przez prelegenta.

Jesteśmy przekonani, że dalsza współpraca zarówno tak znanych producentów systemów kominowych jak i grup zawodowych w tym kominiarzy jest warunkiem wspólnego istnienia, oraz pokonywania wspólnie

barier, które czekają nas w niedługim czasie. Mając tylko tak dobre relacje z producentami kominów, jestem pewien, że poradzimy sobie. Naszym obopólnym sukcesem będzie współpraca na ogólnie zwanym rynku „kominowym”.

„Kiedy życie stawia cię w trudnej sytuacji,

nie mów – Dlaczego ja?, powiedz – Spróbuję”

A wszystko to z kominiarskim pozdrowieniem

spisano dla potomnych

Piotr Masłowski – oddział KIK w Poznaniu

Foto: Piotr Masłowski