Wspieramy Ukrainę!
Międzynarodowe Targi Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacji Warsaw HVAC Expo 2024

Międzynarodowe Targi Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacji Warsaw HVAC Expo 2024

W dniach 27-29 lutego 2024 roku odbyły się Międzynarodowe Targi Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacji.

Na targach gościło 18 791 osób z 35 krajów Europy, Azji i Ameryki.

W Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie można było zapoznać się z szeroką ofertą producentów, dystrybutorów urządzeń, maszyn i technologii i usług z poszczególnych branż. Około 380 wystawców zaprezentowało między innymi  systemy i urządzenia grzewcze, pompy ciepła i wymienniki ciepła.

Krajowa Izba Kominiarzy była jednym z  patronów honorowych Targów.  Stoisko Izby było licznie odwiedzane nie tylko przez kominiarzy.  Drugiego dnia targów czyli 28.02.2024r. od godziny 11:00 odbył się  blok wykładowy Krajowej Izby Kominiarzy.

BLOK WYKŁADOWY KRAJOWEJ IZBY KOMINIARZY

28.02.2024r. od godziny 11:00,

wykłady prowadzone przez kolegów kominiarzy.

  • Pożar sadzy – Diter Walentowski mistrz kominiarski
  • Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków – nowe obowiązki – Piotr Urbanowicz mistrz kominiarski
  • Warunki Techniczne użytkowania budynków mieszkalnych pod względem wentylacji grawitacyjnej – Marcin Ziombski mistrz kominiarski

Targi Warsaw HVAC Expo wyróżniają się jako jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych związanych z ogrzewaniem, wentylacją, klimatyzacją i chłodnictwem. Na targach zaprezentowano nie tylko nowości, ale także perspektywy rozwoju branży oraz jej odpowiedź na współczesne wyzwania. Warsaw HVAC Expo to miejsce prezentacji najnowszych trendów oraz  platforma inspirująca do dalszych innowacji i wymiany doświadczeń w dynamicznym świecie HVAC. Najnowsze technologie i rozwiązania z zakresu efektywności energetycznej są demonstrowane przez wiodących producentów i dostawców.

Miło podkreślić, że Medalem Targów w kategorii „Media Branżowe” doceniono magazyn Świat Kominków, który wyróżnia się wyjątkowym podejściem do promocji i komunikacji związanej z wydarzeniem.

Piotr Pacyna

Źródło: https://warsawhvacexpo.com/

 

Foto: Piotr Masłowski, Jarosław Sawicki