Wspieramy Ukrainę!
NCSG 2021 Convention – dzień drugi

NCSG 2021 Convention – dzień drugi

Po intensywny pierwszym dniu, organizatorzy pozwolili odetchnąć nieco tak prelegentom jak i uczestnikom. Dzień drugi stał pod znakiem tematyki raczej około kominiarskiej.

Mimo to jednak można było uczestniczyć w prelekcji Steve’a Scally’ego pod tytułem „Learning Your Numbers”. Scally dał się już poznać jako rzetelny fachowiec, podczas prezentacji na temat kontroli kominiarskich w dniu poprzedzającym. 

Laura Nelson, specjalista ds. Marketingu zaprezentowała kurs z zakresu marketingu cyfrowego. Jak zwiększyć pozytywne recenzje i lojalność klientów w internecie.

Poza wymienionymi wystąpieniami, organizatorzy zapewnili wirtualny dostęp do sal ekspozycyjnych, gdzie zaproszone firmy z dziedzin takich jak producenci kominków, sprzętu kominiarskiego, programów wsparcia pracy kominiarzy i tym podobnym, mogli zaprezentować swoje produkty czy katalogi. Każda z firm miała także możliwość udostępnienia materiałów video na temat swojej działalności.

Po zapoznaniu się z prezentowanym asortymentem, można stwierdzić iż branża kominiarska w Polsce nie ma cię czego wstydzić, a eksploatowany sprzęt niczym nie odbiega od tego jakim pracują nasi koledzy zza wielkiej wody.

Więcej szczegółów wkrótce.

Daniel Pieścikowski

Źródło: Screen 2021 NCSG Convention