Wspieramy Ukrainę!
NCSG 2021 Convention – dzień trzeci

NCSG 2021 Convention – dzień trzeci

Trzeciego dnia  organizatorzy zapewnili pięć kolejnych prezentacji.

Derek Lindstrom, Prezes  Chimney King LLC, zaprezentował prelekcję na temat zagrożenia dekoracji kominkowych, w odniesieniu do powstawania pożarów.

O swoim życiu zawodowym, które jak się okazało przyniosło mu wiele nieprzewidywanych zdarzeń, oraz kilka wypadków przy okazji wykonywania zawodu kominiarza opowiedział Just Blume – emerytowany Kominiarz.

Na temat własnych doświadczeń zawodowych, związanych z wyborem swojej pracy, a także problematyką prowadzenia własnej firmy, opowiedział Robert Berry – Właściciel zakładu kominiarskiego.

O systemach kontroli gazu, prelekcję wygłosił Jm Brewer – znany już, z poprzednich dni specjalista ds. przeciwpożarowych. Będąc także Członkiem Krajowego Komitetu ds. Paliw Gazowych, podzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem także w i tej dziedzinie.

Ostatnią tego dnia prezentację, o tematyce związanej z prowadzeniem biznesu, omówił Lary Brockman, człowiek z doświadczeniem związanym z ochroną środowiska, jest współautorem programów związanych ze spalaniem drewna. Czynnie edukuje właścicieli budynków na temat opalania drewnem. Blisko współpracuje z władzami lokalnymi, stanowymi, przemysłem kominowym oraz kominiarzami.

Dzień otworzył kolejny etap wystawienniczy, a zakończyła sieciowa sesja biznesowa.

Szersze materiały w przygotowaniu.

Tym czasem zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami. 

Daniel Pieścikowski

Źródło: Screen 2021 NCSG Convention