Wspieramy Ukrainę!
Poznańscy kominiarze w fabryce kominów Jeremias

Poznańscy kominiarze w fabryce kominów Jeremias

Zebranie 01-02.02.2019r. Gniezno-Poznań

   W dniach pierwszy i drugi lutego bieżącego roku w Oddziale poznańskim odbyło się zebranie członków Krajowej Izby Kominiarzy.

   W pierwszym dniu uczestnicy mieli niebywałą okazję odbycia szkolenia na terenie zaprzyjaźnionej firmy z Gniezna – JEREMIAS.

Dzień okazał się za krótki, aby zapoznać się z asortymentem oraz podstawowymi produktami tej znanej od 20 lat firmy. Już została zapowiedziana kolejna wizyta. Dzień zakończył się obiadem w pobliskiej restauracji.

   Drugiego dnia w Poznaniu na zebraniu została poruszona tematyka spraw technicznych oraz organizacyjnych oddziału. Zostali przedstawieni nowi członkowie, została podjęta i przyjęta do realizacji uchwała związana ze stworzeniem sztandaru dla Oddziału w Poznaniu. Ustalono szczegóły wyjazdu na forum wentylacji i klimatyzacji do Warszawy. Oddział przygotował z myślą o najmłodszych prezentację – symulator, domek drewniany pod hasłem „KOMINIARZ ZAWSZE POTRZEBNY”. Zaproszeni przedstawiciele firmy PLEWA, zaprezentowali swój asortyment. Zostały rozdane materiały szkoleniowe.

   Spotkanie zakończyło się obiadem, ale jak zawsze branżowe sprawy były górą i oficjalne zakończenie zebrania się nieco opóźniło:)

Z pozdrowieniami kominiarskimi Piotr Masłowski

Foto: KIK Poznań