Wspieramy Ukrainę!
Warsztaty eProtokół jako narzędzie w pracy Kominiarza

Warsztaty eProtokół jako narzędzie w pracy Kominiarza

W dniu 08.09.2023 w Pruszczu Gdańskim, Oddział Krajowej Izby Kominiarzy w Gdańsku, zorganizował pierwsze z serii warsztatów pt: „eProtokół jako narzędzie w pracy Kominiarza.”
W warsztatach uczestniczyli nie tylko członkowie oddziału KIK w Gdańsku, ale także przedstawiciele pomorskiego środowiska Korporacji Kominiarzy Polskich, na czele z Wiceprezesem Kaszubsko – Pomorskiego oddziału – Janem Frącem, oraz kominiarze niezrzeszeni.
Z uwagi na specyfikę spotkania, organizator musiał ograniczyć ilość uczestników do 25 osób. Z tego też względu planowane są kolejne tego typu wydarzenia, w kilku częściach województwa pomorskiego.
Nadrzędnym celem, było zapoznanie uczestników ze specyfikom działania systemu, sposobom wypełniania, oraz wszelkimi niuansami wynikającymi z przystąpieniem do pracy w systemie. i samego sporządzania.
Pierwsze oceny uczestników maja wydźwięk pozytywny, zarówno w kontekście organizacyjnym, jak i merytorycznym zakończonych warsztatów.
Dodatkową wartością była oczywiście sposobność do wymiany poglądów, uwag i obaw wynikających z nadchodzących zmianach jakie czekają na kominiarzy.
Kolejne szkolenie 15 września w Słupsku.
Daniel Pieścikowski
Foto: KIK Gdańsk