Wspieramy Ukrainę!
Wspólna akcja prewencyjna kominiarzy i strażaków w Pucku

Wspólna akcja prewencyjna kominiarzy i strażaków w Pucku

W dniu 13.10.2018 na terenie miasta Puck, przedstawiciele Krajowej Izby Kominiarzy uczestniczyli w akcji prewencyjnej „Czad i Ogień, Obudź Czujność”  zorganizowanej przez Druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Pucku przy personalnym wsparciu funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.

Mieszkańcy Pucka z dużym zainteresowaniem wysłuchali fachowych porad dotyczących swojego bezpieczeństwa podczas eksploatacji różnych form ogrzewania.

Podsumowanie akcji nastąpiło w siedzibie OSP Puck. Z zadowoleniem przyjęto bardzo dużą liczbę rozdanych ulotek tematycznych, które to w krótkim czasie rozeszły się w ilości przekraczającej 900 szt.

Z ramienia Krajowej Izby Kominiarzy udział wzięli Kierownik Rejonowego Zakładu Kominiarskiego Spółdzielni Pracy Usług Kominiarskich, Mistrz Kominiarski Antoni Goyka oraz Czeladnik Krzysztof Brzozowski.

Prezes Gdańskiego Oddziału Krajowej Izby Kominiarzy Daniel Pieścikowski składa podziękowania na ręce Wiceprezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Pucku Druha Janusza Gintera za zaproszenie i możliwość udziału w tak ważnej dla lokalnego społeczeństwa akcji, deklarując jednocześnie udział w kolejnych tego typu akcjach.

Daniel Pieścikowski

Foto: OSP w Pucku