Wspieramy Ukrainę!
Z Kominiarzami na piątkę!

Z Kominiarzami na piątkę!

W ramach promocji i popularyzacji zawodu Kominiarza Gdański Oddział Krajowej Izby Kominiarzy podjął współpracę z pracownią fotograficzną.

Pierwszym efektem jest sesja zdjęciowa, która to powstała na potrzeby pani Małgorzaty Nowak, słuchaczki Łódzkiej Szkoły Filmowej.

Foto: Małgorzata Nowak

Praca bardzo spodobała się z pewnością z uwagi na okoliczność współpracy z Kominiarzami, którzy to jak wiadomo przynoszą szczęście. Planowane są kolejne wspólne projekty, o których mamy nadzieję już wkrótce. Dla spostrzegawczych z pewnością w oczy rzucą się pewne „niedociągnięcia” w ubiorze oraz sprzęcie kominiarskim. Pragniemy wyjaśnić iż było to celowe działanie pani fotograf, które to wpisywało się w tematyką pomysłu.
Realizacja projektu była możliwa dzięki staraniom Gdańskiego Oddziału Krajowej Izby Kominiarzy, Spółdzielni Pracy Usług Kominiarskich w Gdańsku, Zakładu Kominiarskiego Stanisław Gryckiewicz przy realizacji Studia Fotograficznego pani Małgorzaty Nowak.

Na planie zdjęciowym pojawiali się Mistrzowie Kominiarscy Daniel Pieścikowski oraz Mateusz Gryckiewicz, a także sama autorka pani Małgorzata Nowak.
Zapraszamy do zapoznania się z efektem współpracy.

Daniel Pieścikowski

Foto: Małgorzata Nowak