Wspieramy Ukrainę!
Zapraszamy do Poznania na targi branży kominkowej

Zapraszamy do Poznania na targi branży kominkowej

Międzynarodowe Targi KOMINKI organizowane są w dwuletnim cyklu i towarzyszą największej imprezie branży budowlanej w Polsce – Budmie. Kolejna edycja odbędzie się w dniach 4-7 lutego 2020 r.

Jest to jedyne wydarzenie ogólnopolskie, które pali się żywym ogniem dzięki specjalnej instalacji spalinowej. To tutaj prezentowane są polskie premiery branży kominkowej, nagradzane najlepsze produkty i rozwiązania. Targi Kominkowe to także szczególne miejsce inspiracji. W poprzedniej edycji odwiedziło je 50 000 uczestników, w tym ponad 4500 architektów i projektantów wnętrz.

Impreza od lat jest również ceniona przez inwestorów, deweloperów, dystrybutorów i właścicieli salonów. Podczas targów będzie można zobaczyć nie tylko nowoczesne urządzenia grzewcze na drewno, pelety lub biogaz, ale także piece spełniające wysokie standardy ekoprojektu, a nawet przewyższające je w kontekście parametrów emisji.

Tematyka targów jest na tyle szeroka, że znaleźć tu można niemal wszystko, co potrzebne do pracy w branży kominkowej, a także do zaprojektowania i stworzenia wyjątkowego kominka w swoim domu. Od palenisk kominkowych, czyli komór spalania na drewno i gaz poprzez obudowy kominkowe, systemy grzewcze na kaflach i akcesoriach kominkowych kończąc.

Targom towarzyszy gala Płomień Roku, czyli przyznawania prestiżowych nagród w konkursie organizowanym przez branżowe pismo „Świat Kominków“ oraz organizatora targów Grupę MTP.

MTP Grupa