Zebranie Oddziału Małopolsko-Podkarpackiego KIK w Tarnowie

W dniu 06.09.2016r. odbyło się zebranie oddziału Małopolsko-Podkarpackiego w Tarnowie ul. Ujejskiego 24, miejsce spotkania to Hotel „TARNOWIA” ul. Kościuszki 4.

thumb_DSC00571_1024

Krajową Izbę Kominiarzy w Warszawie reprezentował Wiceprezes Wojciech Cedro i radca KIK Edward Kwiatkowski.

Zaproszone firmy to MK Żary, która prezentowała systemy kominowe i UNIMAX który prezentował kotły kondensacyjne i ich działanie.

Prezes oddziału KIK Tarnów Wiesław Zabawa, przywitał wszystkich zebranych zaproszonych gości i  członków Oddziału, przedstawił porządek zebrania.

W pierwszej kolejności wymagania związane z nadchodzącym sezonem grzewczym omówił Edward Kwiatkowski

Prezes oddziału KIK Tarnów Wiesław Zabawa odczytał i omówił:

1. Rekomendacje odnośnie zakazu stosowania systemów kominowych z tworzyw sztucznych
  2. Zakaz używania paliw stałych – Kraków.
  3. Protokoły Stalowa Wola, Nadzór Budowlany, oraz Stanowisko Krajowej Izby Kominiarzy jakie wysłano do Nadzoru Budowlanego w Stalowej Woli.
  4. Omówienie Kampanii „ Zaproś Kominiarza” oraz pism jakie były wysyłane do władz samorządowych na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego łącznie 370, reklama: głos mielecki, proszowicki, dębicki, brzeski, bocheński i tarnowski oraz reklama w telewizji podkarpackiej pod tytułem „Zaproś Kominiarza”.

W wolnych głosach dyskutowano ewentualność zmiany siedziby Oddziału KIK w Tarnowie. W głosowaniu zadecydowano o pozostawieniu siedziby w aktualnym miejscu (36 osób za, 2 osoby wstrzymały się od głosu).

Prezes Oddziału KIK w Tarnowie

Wiesław Zabawa